Opis badania EEG u 9-latka

PROSZE O OPIS BADANIA EEG 9 LETNIEGO SYNKA. CZYNNOSC PODSTAWOWA EEG PRAWIDLOWO ZROZNICOWANA PRZESTRZENNIE SKLADAJACA SIE WODPROWADZENIACH CIEMIENIOWO-POTYLICZNYCH Z RYTMU ALFA 10 HZ O AMPLITUDZIE DO 40 uVoraz z serii niskonapieciowego rytmu beta. NA TYM TLE REJESTRUJA SIE FALE WOLNE DELTA I THETA O AMPLITUDZIE PODOBNEJ DO TLA ZAPISU. REAKCJA ZATRZYMANIA ZAZNACZONA. HIPERWENTYLACJA I FOTOSTYMULACJA NIE AKTYWIZUJA KRZYWEJ EEG. ZAPIS CZYNNOSCI BIOELEKTRYCZNEJ MOZGU O CECH, NIEPR, ZWOLN CZYNN PODSTA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania jest nieprawidłowy. Proszę udać się z dzieckiem na wizytę do specjalisty neurologa celem pełnej oceny.