Oponiak przejściowy w kręgosłupie a dalsze rokowania

witam . mojemu mężowi zdiagnozowano oponiak przejściowy z obszarami naczyniakowatymi. miał go w kręgosłupie ,, EMA ogniskowo +. Ki67 niski . mowotwór usunięty , teraz czekamy na naświetlania , proszę mi powiedzieć jak to się ma do dalszych rokowań , wiem .że ma tendencje do wzrastania . niestety nie mogę znalężć na internecie nic , piszą tylko o guzach mózgu a nie kręgosłupa ,na co musimy zwracać uwagę , jak postępować ,co powinniśmy wiedzieć . pozdr Teresa S.

Piotr Pilarski

Jest to zbyt mało informacji aby się wypowiedzieć na temat rokowań. Proszę pytać się o to lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.