Jakie są rokowania po całkowitej resekcji żołądka?

Witam.Tato jest po całkiwtej resekcji zołaądka. Po operacji był znów reoperowany w wyniku ropnia i nagromadzonych tam płynów.Dokonano reopracji ze skutkiem wewnetrznego krwotoku , przetacznie krwi, usuniecie sledziony, stan był cięzki.Mija juz 3 miesiąc. Jadł doustnie wszystko ok oprócz dziwnych stanów podgoraczkowych. które trwaja do dzis w godz . popołudniowych.Wszytskie posiewy ujemne. Jest na karmieniu sondą. Schudł 20 kg Rak żołądka G2 typ jelitowy. Jakie rokowania?

Witam , mam za mało danych co do stanu wyjściowego , przebiegu i efektu leczenia oraz stanu obecnego abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego!!! Proszę omówić temat szczegółowo z onkologiem prowadzącym! Rokowania raczej poważne! z.żurawski