Opuchlizna nogi w piątym dniu po urazie

Kolano po rekonstrukcji wiązadeł, w tamtym tygodniu krzywo stanąłem i pojawił się ból w kolanie. Po dwóch niach pojawiła się opuchlizna - jak zawsze gdy krzywo stanę lub po wysiłku. Dziś jest piąty dzień po urazie i dziś pojawiła się opuchlizna całej nogi, stopa(problem w poruszaniem palcami), łydka, kolano aż do biodra. Ortopeda dopiero w przyszłym tygodniu, udać się na pogotowie? Piotr

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza. Sądzę że konieczna jest wizyta na pogotowiu.