Opuchnięcie penisa po odwinięciu napletka

Witam, Po wieczornych igraszkach ze swoją kobietą całą noc spałem z odwiniętą za żołądź skórą penisa. w nocy często w trakcie snu zmieniam pozycję, łącznie ze spaniem "na brzuchu". rano podczas kąpieli zauwazyłem, że zewnętrzna skóra po prawej stronie napuchła, sprawiało to wrażenie jakby "podeszła" wodą.mimo to nie bolało pod gorącą wodą odwinęłem więc skórę na powrót na żołądź i po jakiejś godzinie sytuacja wróciła do normy, ale niepokój pozostał. czy jest konieczna wizyta u lekarza?

Lek. Artur Jeliński Urolog

\U pana wystapił stan zwany zalupkiem jezli wszysko wrocilo do normy to wizyta nie jest konieczna ,Mozliwe ze ma pan waski nnapletek to takie sytuacjie moag sie powtorzyc ,proponuje po przyjemnosciach pamietac o sciagniecu napletka.