Co oznacza opuchnięcie penisa?

Witam. Mam 20 lat i mój problem przedstawia się tak: jakieś 3 tygodnie temu poczułem lekki ból penisa. Wystąpił obrzęk napletka i zaczerwienienie. Myślałem, że to zapalenie więc regularnie myłem i pozbyłem się zapalenia...tak mi się zdawało. Po jakimś czasie zacząłem odczuwać ból, ciągnięcie wędzidełka. Po jakimś czasie zauważyłem, że napletek powoli pęka. Pod napletkiem obok żołędzi pojawił się w skórze twardy groszek, który rośnie. Jest w tym miejscu ostro zaczerwieniona skóra. Wędzidełko napletkowe w końcu prawie całkowicie pękło. Moja wizyta u urologa zaoowocowała jedynie stwierdzeniem, że wędzidełko było za krótkie, a jeśli chodzi o mały, twardy guzek pod skórą to lekarz nie wie co to i skierował mnie do szpitala. Na żołędzi pojawiły się tym czasem jakby czerwona wysypka i mała czerwona plama. Pod skórą napletka można wyczuć pajęczynę. Na początku myślałem, że to żyły, ale wcześniej tego nie było. Mało, przy podstawie penisa zaczynam odczuwać kolejny groszek pod skórą. Penis zaczyna boleć podczas wzwodu i unosić się do góry. Dodam, że wcześniej penis podczas wzwodu nie unosił się tak wysoko do góry. Przy delikatnej próbie schylenia penisa ku dołu odczuwam ból. Także w ten sposób mam wysypkę na żołędzi, zerwane wędzidełko, ból podczas wzwodu, nieznane mi groszki które się rozrastają i uczucie bólu, swędzenia i ciągnięcia. Proszę o pomoc. Do jakich lekarzy się jeszcze udać? Urolog nie wie czym są te guzki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta także u dermatologa oraz koniecznie ponowna wizyta urologa