Białe zmiany na skórze penisa

Witam. Mam problem z dziwnym wyglądem penisa. Od około 1.5 roku mam na nim białe plamki/narośle. Z początku była to malutka grudka na wizędełku. Po jakimś czasie zaczęła się rozrastać. Nie boli nie szczypie nie swędzi , tak jakby tego nie było ale brzydko zaczyna wyglądać już. Próbowałem trochę jakby zdrapać ale odrastało po jakimś czasie. W niektórych miejscach skóra jest jakby biała. Stosunku nie było jeszcze przed pojawieniem się tego aż do teraz. http://imgur.com/a/AL7Pj

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do llekarza urologa