Osłabienie, zawroty głowy i bóle brzucha pod żebrami

Witam od 3 dni jestem bardzo osłabiona mam zawroty głowy, bardzo boli mnie brzuch tuż pod żebrami nasila się przy każdym nawet najmniejszym ruchem, mam biegunkę oraz mdłości lecz nie wymiotuje mam cały czas dziwny smak na języku jakbym wymiotowała. Nie wiem czy to może być zatrucie pokarmowe czy coś poważniejszego proszę o pomoc.

Oczywiście może to być infekcja pokarmowa natomiast konieczne jest badanie lekarskie aby zobiektywizować dolegliwości przeprowadzić bardziej szczegółowy wywiad i badanie fizykalne jeśli dolegliwości nie ustąpią konieczne również badanie laryngologiczne gardła i krtani oraz ocena narządu przedsionkowego odpowiedzialnego za równowagę