Ostre zaczerwienienie pod kącikami ust

2 dni temu po wieczornej toalecie wyszlo mi ostre zaczerwienienie w calej okolicy pod kacikami ust az do podbrodka i zaczelo luszczyc, wyglada jak liszajowe placki. posmarowalam olejem kokosowym i rowniez kremem z cotrimazolum. nast dnia po odkazeni octaniseptem bardzo sie zaczerwienilo i lekko pieklo. teraz tylko natluszczam. skad to moze byc i co na to stosowac? zniknie samo ? pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie udzielic jednoznacznej odpowiedzi odnośnie możliwej przyczyny opisywanych przez pania zmian skónych. Może być to reakcja na podrażnienie lub infekcja. Sugeruję kontakt z dermatologiem.