Patologiczne ognisko w trzonie kręgu lędźwiowego
w czesci prawobocznej trzonu kregu l4 ognisko patologiczne sygnalu o srednicy 14 mm sygnal niski w t1 i normo niski w t2 wytnik rezonansu magnetycznego co to znaczy

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam serdecznie. Taki wynik należy skonsultować z neurochirurgiem gdyż może on wskazywać na obecność nieprawidłowej zmiany w obrębie kręgosłupa.