Pękanie skóry dłoni a odpowiednia terapia

prosze opomoc peka mi skora na wewnetrznej stronie dloni na poduszkach to pekanie jest bolesnenie pomogly mimasci ktore przepisuja mi dermatolodzy ale krotko trwala poprawa

Witam. Konieczne jest przede wszystkim określenie co jest przyczyną zmian skórnych - alergia? kontakt z chemikaliami, substancjami żrącymi? choroby ogólnoustrojowe? Proszę dbać o odpowiednie nawilżenia/natłuszczenia skóry i skonsultować się z dermatologiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.