Pęknięcie strzałki i ból nogi a stosowanie streching

Witam!Czy przy pęknieciu strzałki w 1/2 trzonu, bez przemieszczenia,bez unieruchomienia, mogę stosować streching,PIR, czy jakieś ćwiczenia są przeciwskazane? Odczuwam uczucie silnego ciągnięcia w tyle łydki, zwłaszcza przy zgięciu grzbietowym i podeszwowym stopy, nie jestem w stanie stanąć na palcach chorej nogi co sprawia że utykam podczas chodu i mam utrudnione schodzenie po schodach. Proszę o wskazówki, dodam że jestem 20 dni od urazu i chodziłam o kulach dosłownie 3-4 dni.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu klinicznego podczas badania nie mogę w bezpieczny sposób jednoznacznie odpowiedzieć. Jeżeli ćwiczenia takie nie sprawiają Pani bólu to możę Pani je wykonywać.