Pieczenie i świąd w okolicach intymnych u 28-latki

Witam, Z moim partnerem po każdym stosunku odczuwamy dyskomfort, pieczenie, świąd w okolicach intymnych. Po konsultacji z lekarzem ginekologiem przeszliśmy kuracje następującymi lekami :taklar 21, mucosyst, natamycyna dla mnie i pimafucin dla niego (nazwy mogłam trochę przekształcić bo nie mam juz opakowań) kuracja zakończona a objawy nadal pozostały... Co robic? Mieszkam w UK i nie ufam tutejszym specjalistom.

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim sugeruję wykonać wymaz zz cewki moczowej partnera i badanie biocenozy pochwy, aby ustalić patogeny wywołujące dolegliwości i na podstawie wyników zastosować leczenie celowane. Bez tego trudno jest zaproponować skuteczne rozwiązanie.