Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pielęgnacja napletka i żołędzi penisa po zabiegu stulejki

Witam. Jestem 2 tygodnie po zabiegu usunięcia stulejki i przedłużenia wędzidełka. Lekarz po zabiegu zostawił napletek w rowku zażołędnym i kazał tak to zostawić. Nie mówił nic o ćwiczeniu napletka. Szwy w niektórych miejscach zaczeły już odpadać, ale mam problem, mianowicie napletek w tych miejscach wydaje się być zrośnięty z penisem (może sklejony). Stąd moje pytanie czy to normalne? Z lekarzem nie mogę się skontaktować ponieważ jest na urlopie
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Aleksander Ropielewski Stażysta/Rezydent, Kraków
79 poziom zaufania

BEz oceny penisa trudno jest mi stwierdzić czy wszystko jest w porządku. Zdecydowanie konieczna jest ocena w badaniu i kontakt z lekarzem, najlepiej przeprowadzajacym zabieig.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety