Plamienie w 45 dniu cyklu

Witam moje pytanie zwiazane jest z plamieniem w 45 dniu cyklu trwajacym 6dni nastepnie pojawilo sie krwawienie trwajace caly czas 8.03.2015 przeszlam operacje jajnika folliculoma dex.zakonczony chemioterapia 18lat temu ostatnio stwierdzono torbiel lewego jajnika lekko nadmiernie czynny i polip macicy czy moge miec nawrot choroby prosze o pomoc do listopada 2014 roku mialam cykle 26-29dniowe nie mam obecnie zadnych boli brzucha.

Aleksander Ropielewski

Zważywszy na Pani historię ginekologiczną bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem.