Planowanie operacja haluksa a stan po operacji usunięcia tarczycy

Dzień dobry, Mam mieć planową operację haluksa 3.03. Jestem po usunięciu płata tarczycy (r, brodawkowaty) i wg onkologa endokrynologa mam mieć uśpioną tarczycę. Obecnie TSH = 0,006 i euthyrox 100, Czy jest szansa na to, że anestezjolog wykona narkozę, czy mam zmniejszyć dawkę euthyroksu, żeby TSH wzrosło. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Szanowna Pani,
musi się Pani zgłosić do swojego endokrynologa, bo najprawdopodobniej, będzie trzeba przed operacją uzyskać zaświadczenie o stanie hormonalnym i wtedy lekarz leczący ustali postępowanie.
Pozdrawiam
dr R.Anielski

Do haluksów nie trzeba robić znieczulenia ogólnego. Wystarczy przewodowe lub podpajęczynówkowe. Wynik TSH wówczas nie będzie miał znaczenia.