Plastry Evra a bolesność piersi po bokach

od dwoch dni bola mnie iersi jak mocniej dotykam ale nie cale tylko zboki i troche dól piersi miesiaczke ma dostac za 10 11 dni uzywam antykoncepcje plastry evra

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u ginekologa celem kontroli powyższych dolegliwości. Takie bóle nie powinny być związane z stosowaniem terapii antykoncepcyjnej. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to wynik zmian hormonalnych w organizmie lub stosowania plastró antykoncepcyjnych. Nie ma powodu do obaw.