Podejrzenie chorej tarczycy i wykonanie szczegółowych badań

Moj dietetyk podejrzewa, ze moge mieć problemy z tarczycą, zrobiłem badanie krwi tsh i nic nie wykazało, muszę zrobic dokladniesze badania, ale mieszkam w Holandii i lekarz rodzinny nie chce zrobic szczegółowych badań na tarczyce. Jak moge zbadać krew, skoro lekarz nie chce?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz rodzinny, na podstawie badania, nie widzi konieczności wykonywania dodatkowych badań to powinna Pani zaufać tej opinii.