Podejrzenie SM a cofnięcie zmian i objawów po antybiotykoetrapii

Mam 26 lat w wieku 22 zdiagnozowano u mnie SM.Odrętwiała mi polowa ciała, przypisano mi sterydy i interferon, który brałem przez 2 lata.Przez te 2 lata miałem "rzuty co 3miesiące, w rezenansie pojawiały się nowe zmiany co roku, do poprzedniego objawu dochadził kolejny.Po tych 2 latach przeprowadziłem badanie LTT(był dodatni,mykoplazma i bartonella tez).Po 6 miesiącach antybiotykoterapii wszystkie objawy sie cofnęły,rezonans pokazał zniknięcie większkości zmian w mózgu,nie pojawiły się także nowe

Nie opisano dotychczas pacjenta, u którego wyleczono SM antybiotykiem. Generalnie nie opisano dotychczas " wyleczenia" SM.
Należałoby się zastanowić czy została prawidłowo przeprowadzona diagnostyka różnicowa i był to na pewno SM.
Wiele chorób powoduje podobne objawy jak S zarówno klinicznie jak i w badaniu MRI.