Podejrzenie zaburzeń lękowych a wynik morfologii krwi

Dzień Dobry! Mam 28 la . ostatnio bardzo źle się czuję - psychiatra podejrzewa Zaburzenia lękowe, ale dziś odebrałam wyniki krwii i jestem bardzo zaniepokojona WBC krwinki białe - 3,4 (norma 4,00-10,00) Reszta w normie MXD% (monocyty, bazocyty, eozynocyty) 0.00 norma (1,0-12,0) NEUTR% neutrocyty - 0,00 (45,0-78.0) LYMPH

Witam,
najlepiej udać się do lekarza, który zlecił badanie w sprawie wyników morfologii i ewentualnych innych somatycznych przyczyn pani złego samopoczucia. Szkoda, że więcej pani nie napisała o swoich dolegliwościach wtedy mógłbym konkretniej się do nich odnieść. Jeśli nie można wyjaśni pani trudności stanem somatycznym to jest prawdopodobne, że przyczyną są zaburzenia lękowe czy nerwicowe. Wtedy warto udać się na konsultację z psychoterapeutą. Osobiście polecam psychoterapię poznawczo-behawioralną, która jest niezwykle skuteczna w pracy z lękiem i nerwicą. O tym podejściu może pani przeczytać np. tu: http://poznacsiebie.pl/blog

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki

Podaje Pani bardzo ogólnie, że źle się Pani czuje, ale nie wiadomo, jakie objawy pod tym się kryją. Podejrzewam, że może to nie mieć związku z poziomem krwinek białych, jeśli psychiatra podejrzewa zaburzenia lękowe. Proszę oczywiście skonsultować wyniki krwi z lekarzem rodzinnym, ale przypuszczam, że zaburzenia lękowe to oddzielny problem. Pozdrawiam i życzę zdrowia.