Problem z zaburzeniami lękowymi u 21-latki

Witam mam 21 lat i zaburzenia lękowe leczę się farmakologiczne i uczęszczam na psychoterapię od niedawna czasami w nocy mam takie drżenia w ciele przez sen czy to przez te zaburzenia i nagle wybudza m się ze snu czuję takie pulsowaniem i jakby serce mi szybciej biło ale gdy dotykam jest wszystko ok co to może być

Dzień dobry,
Ciekawi mnie to na które konkretnie z zaburzeń lękowych Pani cierpi. Podejrzewam, że te trudności w trakcie snu związane są właśnie z zaburzeniem. Doradzałabym porozmawianie o problemie z psychiatrą oraz psychologiem podczas następnej wizyty. Specjaliści leczący Panią z pewnością będą mogli obszerniej wypowiedzieć się na ten temat. Osoby cierpiące na zaburzenia lękowe często obawiają się o własne zdrowie i wszelkie sygnały z ciała mogą być przez nie błędnie interpretowane jako objaw choroby somatycznej. Niestety to, że leczy się Pani nie oznacza że wszystkie objawy miną od razu albo nie pojawią się jakieś nowe. Polecam być dobrej myśli i mam nadzieję, że opisany problem uda się szybko zniwelować.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/