Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogorszenie stanu samopoczucia po odstawieniu Zotral

Od lata 2013 roku zażywałam Zotral w dawce pół tabletki raz dziennie. Ponad miesiąc temu sama, bez konsultacji z lekarzem sama odstawiłam tabletki z powodu złego samopoczucia. Teraz, po odstawieniu moje samopoczucie się pogorszyło. Pojawiły się bóle i zawroty głowy, zaburzenia równowagi, zaburzenia widzenia oraz wrażenie ,,przeszywającego prądu" w głowie. Nie mam możliwości w tej na kontakt z lekarzem. Bardzo proszę o radę, co dalej robić. Pozdrawiam
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy