Pogrubiałe więzadło poboczne piszczelowe

Mam problem z kolanami :Staw kol L-zachyłek górny -przerost błony maziowej i płyn. Przedział boczny- torbiel przy przednim zarysie łakotki bocznej Przedział przyśrodkowy -pogrubiałe wiezadlo poboczne piszczelowe Dół podkolanowy szczelinowa torbiel Beckara.Staw kolanowy" P"Zachylek boczny przerost blony maziowej. w okolicyPrzedzial boczny krwiak w przyczepach mięśniowych do kłykcia kości udowej oraz płyn w okolicy łakotki bocznej jako wyra zmian przeciążeniowych. Przedział przyśrodkowy w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie jest zawarte pytanie. Konieczne jest w tego typu zmianach zawsze łączna interpretacja badania klinicznego oraz wyniku badania obrazowego. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.