Pojedyncze węzły chłonne o obniżonej echogenności w okolicy podżuchwowej

Dzień dobry chciałam się zapytać o wstępną diagnoze, byłam na usg szyi i mam w okolicy podżuchwowej lewej pojedyńcze węzły chłonne o obniżonej echogenności-wielkości do ok 7 i 10 mm co to oznacza ?

To niewielkie węzły chłonne (do 1 cm średnicy) bez cech rozrostowej przemiany (nowotworowej) z echogenicznością obniżoną co może świadczyć o ich odczynowym zapaleniu. Wynik powinien zinterpetować lekarz, który wysłał na badanie USG.