Pokrzywka na nogach a kamica nerkowa

Witam. mam malutkie kamienie na nerkach, czasem boli, ale bardziej bym chciałam konkretnej odpowiedzi czy wyskakujące bomble od nóg w dół jak bym wpadła w pokrzywe ma coś wspólnego z nerkami? Rano jak wstaje mam opuchnięte oczy, warge która piecze, dziś nawet miałam opuchnięte czoło, lekarz stwierdził że uzna to za alergie.

Objawy, które Pani podaje nie są związane z drobnymi kamykami w Pani nerkach. Jabłek trzeba szukać pod jabłonią a nie pod gruszą :). Proponuję wizytę u doświadczonego lekarza rodzinnego. Pozdrawiam rh