Pole płucne bez zagęszczeń ogniskowych, miernie rozedmowe w RTG płuc
Pole płucne bez zagęszczeń ogniskowych, miernie rozedmowe co to znaczy

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Obraz prawidłowy jedynie widoczne cechy rozedmy które mogą być spowodowane paleniem papierosów.
Pozdrawiam.