Pomyłka w stosowaniu Yasminelle a dodatkowe zabezpieczenie

Witam, zapomniała wziąć 4 tabletkę Yasminelle w pierwszym tygodniu przyjmowania. Wzięłam ją z opóźnieniem niecałych 13 godzin. W dniach poprzedzających doszło do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia. Czy powinnam zastosować tabletkę "po"? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Jeśli jest to Pani kolejne opakowanie, nie uważam że ryzyko ciąży jest duże jeśli jest pierwsze sugerowałabym wziąć taką tabletkę.