Popękana skóra na sutkach

Witam, Jestem dziewczyną, mam 20 lat i w zasadzie od małego mam strasznie wstydliwy problem. Mianowicie chodzi o moje sutki. Nie bolą, nie są zaczerwienione, nie wydziela się wydzielina, tak jakby wszystko było z nimi w porządku. Jednak są całe popękane mają po prostu strasznie dziwną strukturę, małe cieliste kawałeczki zbite w całość, wgl nie odstają od piersi. Czy może to być jakaś wada rozwojowa? Czy istnieje szansa, aby to zmienić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.