Porody a wygląd warg sromowych

Witam,mam pytanie (pewnie dziwne dla niektórych)-co widać po rozchyleniu warg sromowych? ja widzę jakby 3 "segemnty"-1)-najbliżej cewki moczowej- chropowaty, 2 i 3-ci segment wygląda jak "kuleczki"-czy tak powinno wszystko wyglądać? Nigdy nie interesował mnie wygląd narządów,"odkryłam" temat przypadkiem, oglądając hemoroida w lusterku. Rodziłam raz, dziecko 3600 i 61 cm, w powikłaniach mam napisane wytaczanie główki w rączką, do ginekologa chodzę regularnie. Proszę o odpowiedź.

Piotr Pilarski

Na podstawie takiego opisu nie można ocenić narządów rodnych. Konieczna jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.