Poronienie w 24 tc a krwotoki

Witam. Bylam w 24tc poczym lekarz stwierdzil ze moj plod zle sie rozwijal i go poronilam nie wiedzac o tym bo mialam sporadyczne krwotoki.Lekarz mowil ze tworzyly mi sie pecherzyki przez co caly czas utrzymywal mi sie brzuszek 24 tygodniowej ciazy. Po zbiciu pecherzykow brzuch mi drastycznie padl po czym zauwazalny bym juz nowy 4tyg zarodek. Czy to mozliwe czy blad wczesniejszych diagnoz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by jednocześnie była Pani w 24 i 4 tygodniowej ciąży. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem, który się Panią opiekuje. Lekarz, znając dokładne dane kliniczne, bez wątpienia kompetentnie odpowie na Pani pytania.