Potliwość i nieprzyjemny zapach miejsc intymnych

Witam, mam problem z poceniem się miejsc intymnych, chodzi najbardziej o odbyt i okolice krocza, najbardziej moszna. Spoceniu towarzyszy nieprzyjemny zapach. Jeśli ja to czuję to inni też. Nie chcę wyjść na brudasa i śmierdziucha a dodam, że bardzo dbam o higienę całego ciała jak i tych okolic. Jest jakiś sposób na zażegnanie tego problemu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.