Powiększenie lewego jajnika i stan po łyżeczkowaniu

Witam, mam stwierdzone znaczne powiększenie lewego jajnika. Przepisano mi Orgametril 2*1 tabletka. Pół roku temu miałam robione łyzeczkowanie z powodu sporego torbiela. Czy powększony jajnik może byc czyms powaznym ??

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli po zastosowanym leczeniu nie bedzie efektu to raczej bedzie konieczna dalsza diagnostyka łącznie z diagnostyką operacyjna.