Powiększone węzły chłonne szyi i karku

Od trzech miesięcy jestem oslabiona bola mnie stawy powiekszone wezly na szyi i karku.miałam robiony rezonans glowy, rtg klatki pierś,usg brzucha,usg więzlow wszystkie wiezly powiekszone odczynowy jeden największy hypoechogeniczny bez cech atypii.miałam robione bolerioze laryngolog rtg zatok, badania krwi ob, crp,tsh,wszystko dodania idealne. Tydzień temu zrobiłam sama test na toksoplazma i wyszła dodatnia igg 633,igm 6,58. Dostałam od doktora biseptol biorę pięć już po jakim czasie będzie dobr

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę postępować według zaleceń lekarza, wybrać lek do końca i wtedy udać się na kontrole.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.