Powolny spadek wagi na diecie 1000 kalorii

Witam, od 2 lat ćwicze na siłowni. W zeszlym roku w pazdzierniku rozpoczelam diete 1200k , niestety musialam ja przerwca na ok 2mc. Od stycznia wrocilam do niej ponownie lecz zmienilam kalorycznosc na 1000k. Cwicze ok 5 razy w tyg na silowni. Wczesniej waga spadala systematycznie. Teraz ledwo kg na dwa tyg. Co jest powodem ? Za mala kalorycznosc przy cwiczeniach na silowni ? Mam 164cm wzrotu a obecna waga to 58 kg

Nasz organizm tak działa, że im mniej mamy nadprogramowych kilogramów tym trudniej jest się ich pozbyć. Jednak z tego co widzę to nie potrzebuje Pani zmniejszać wagi. Posiada Pani BMI 21,5 także zalecałabym ustabilizowanie diety i utrzymanie wagi.