Poziom bilirubiny i alkaliny u 8-letniej córki

moja 8 letnia corka ma nast. wyniki: kreatynina 32.0 bilirubina/kreat.ratio 32 bilirubina total 1.3 alkalina fosfataza 329 lymphocyty 50.0 monocyty 8.8 eosiniphil 0.08 Mocz: leukocyty trace czy ten podwyzszony poziom bilirubiny i alkaliny is normalny? dziekuje bardzo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane poziomy bilirubiny oraz fosfatazy alkalicznej rzeczywiście są podwyższone. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą, który zinterpretuje wyniki w oparciu o dane kliniczne.