Poziom CRP a ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi

Czy CRP podnosi sie pzy horobach wenerycznyh w tym hiv bo moje jest w normie ob 2 ale po pzygodnym sexie boli bzuho temperatura sie podniesla do 37 i trohe wenzly na szyji powiekszone i leka hrypka 3 tygodnie po

Witam,
Proponowałbym Panu zgłosić się do lekarza chorób zakazanych. Wykluczyć choroby przenoszone droga płciową w tym HIV. Co jakiś czas zadaje Pan pytania. Brak pełnego wywiadu , badania może prowadzić do błędnych rozpoznań, tym bardziej , że udzielam odpowiedzi przez internet. W przebiegu HIV jest faza tzw ostra choroba retrovirusowa przebiegająca z infekcją gardła, wzrostem temp, węzłami etc. Ale równiez może mieć Pan zwykłe zapalenie gardła.
tak więc ....lekarz chorób zakaźnych....