Poziom estradiolu i testosteronu w badaniach

Witam. Mam problem odnośnie estradiolu i testosteronu. Estradiol mam w wyniku badań >5 a testosteron 82 ,mam tak zaniżone te wyniki badań. W jaki sposób mogę te dwa hormony podnieś do momentu normy?? Myślałem od lekarza otrzymać clomid,czy to dobry pomysł? Pozdrawiam

Witam,
proponowałabym pełną wizytę u endokrynologa, pytanie jakie są objawy, dolegliwości, co się dzieje.
Samych wyników badań się nie leczy.

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska