Poziom TSH u 23-latki

Witam mam pytanie odnośnie wyników TSH Mój wynik to 3,36 ( 0,27-4.2) mieści się normie ale czy nie jest za wysokie jak na mój wiek mam 23 lata. Parę miesięcy miałam robione ft3 wynik wyszedł 3.98 a norma jest do 4.3 Martwię się trochę. Proszę o odpowiedź

Witam
Wynik jest prawidłowy ale jeśli planuje Pani ciążę to obecnie zalecenia są takie, że u kobiet planujących bądź będących w ciąży TSH powinno wynosić poniżej 2.5
Pozdrawiam.