Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z erekcją i stulejka u 34-letniego partnera

Witam. Mój chłopak ma problem z erekcją (34 lata). Ma również stulejkę. Chodzi o to, że jak mamy kochać się to On nie uzyskuje wzwodu, natomiast często dochodzi przez masturbację i wydaje się że jest ok. Ostatnio jak uzyskał wzwód przez ocieranie się o mnie to bardzo szybko go stracił kiedy chcieliśmy założyć prezerwatywę. Nie wiem co zrobić.
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam
Przy stulejce konieczna jest wizyta u lekarza urologa i dopiero później u seksuologa, jeśli będzie nadal sytuacja się powtarzała. Proszę nie odkładać wizyty , bo może się problem pogłębiać. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety