Problem z kością ogonową

Dzien dobry ja mam wielki problem z koscia ogonowa mam to moze okolo 5 lat .kiedys wychodzilo mi to tak raz na 2 miesiace a teraz mam to co dwa tygodnie i wystepuja przy tym goraczka i krwawienie

Witam. Niestety nie ma możliwości określenia przyczyny takiego stanu rzeczy bez przeprowadzenia bezpośrednie badania. Sugeruje konsultację z ortopedą.