Silny ból pod kością biodrową

Od okolo roku mam problem z biodrem. Czuje silny bol pod koscia biodrowa po prawej stronie, jakby na laczeniu biodra z konczyna. Bol odczowam przewaznie gdy dotkne to miejsce, lub podczas cwiczen-szczegolnie podczas wykonywania bocznej deski na stronie bolacego biodra. Gdy lekko obije to miejsce (przypadkowe walniecie) mam wrazenie jakbym zostala uderzona mlotem - bol jest co prawda kilkusekundowy ale nie do wytrzymania. Usg biodra nic nie wykazalo, ortopeda nic nie stwierdzil. Co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przycyzną Pani dolegliwości, ponieważ opis miejsca w którym lokalizuje się ból jest nie precyzyjny. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z innym ortopedą.