Ból pleców i uczucie zdrętwienia

Witam, mam 24 lata, od kilku miesięcy dokucza mi ból pleców, tak poniżej łopatki po lewej stronie kręgosłupa. To chyba mięsień czworoboczny, gdy dotykam w tamtych okolicach to te miejsce jest tak jakby zdrętwiałe, słabo czuć dotyk w porównaniu do drugiej strony pleców. Proszę o pomoc, co to może być? Czy wizyta u specjalisty będzie niezbędna?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie bez wizyty u fizjoterapeuty lub ortopedy się nie obędzie. Na podstawie opisu nie mogę stwierdzić co jest przycyzną Pańskich dolegliwości i jak można pomóc, dlatego doradzam wizytę u lekarza.