Problem z libido a awanturowanie narzeczonego

Witam. Mam problem z libido chyba. Mam 22 lata jestem w 7 miesiacu ciazy. W domu dwójke malych dzieci. Moj narzeczony pracuje w lesie , tam lubi sb wypic . Czasami sie pozniej awanturuje . Czasem tak ze przyjezdza policja. A problem w tym ze nie mam od pol roku ochoty na seks do tego stopnia ze nie kochamy sie wogole. Czuje jakas niechec do tego . Nie wiem dlaczego . Prosze o rade.

Dzień dobry!

Do seksu niezbędne (a na pewno bardzo potrzebne) jest poczucie bezpieczeństwa, stabilność i dobre relacje w związku, wzajemne zaufanie i szacunek. Brak ochoty na seks i bliskość z partnerem może wynikać właśnie z niestabilnej, niebezpiecznej sytuacji w domu, nadużywania alkoholu przez partnera i skłonności do awantur.

Pomoc i wsparcie otrzyma Pani np. w Centrum Praw Kobiet, Niebieskiej Linii, Centrum Interwencji Kryzysowej czy Ośrodku Terapii Uzależnień (gdzie oferowana jest także pomoc dla partnerów osób uzależnionych od alkoholu).

Pozdrawiam!

Witam, w sytuacji, którą Pani opisała większość kobiet nie miałaby ochoty na seks. Seksualność kobiet jest bowiem bardzo często ściśle związana z ich emocjami i uczuciami a te w opisanej sytuacji mogą być w relacji z mężem, który " pije i awanturuje się" raczej nie sprzyjające apetytowi na intymne igraszki. Pozdrawiam

Witam,
Myślę, że nie to zupełnie naturalna reakcja , że nie potrafi Pani zbliżyć się do osoby która Panią rani, powoduje lęk i niechęć. Bliskość fizyczna wymaga komfortu psychicznego, tak więc brak libido jest tylko zewnętrznym przejawem tego , że nie czuje się Pani dobrze w relacji z narzeczonym . Proponuję udać się na wizytę do psychologa.