Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z obsesyjnymi myślami u 36-latki

Dzień dobry. Bardzo proszę o poradę. Mniej więcej od pół roku mam obsesyjne myśli (kilka lat temu miałam krótkotrwały romans), które się pojawiają. Kiedy mnie najdą to czuje się bardzo żle, jestem poddenerwowana, nie mogę sobie miejsca znaleźć i na niczym się skupić do tego dochodzi brak apetytu. Kiedy najdzie mnie te dziwne uczucie mam ochotę płakać i mam wtedy silna potrzebę wyznania prawdy. Oczywiście te "lęki" mijają tak samo jak się pojawiają i wtedy wszystko wraca do normy. Byłam u lekarza i przepisał mi Sympramol doraźnie do 3x dziennie i Betesda krople do regulacji ilości kropel. Póki co nie biorę tych leków bo się boje skutków ubocznych i nie wiem, czy leki zostały dobrane odpowiednio. Z góry dziękuje i proszę o poradę.
KOBIETA, 36 LAT około miesiąca temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Szanowna Pani, zachęcam do rozważenia pomocy i leczenia w formie psychoterapii, nie wykazuje skutków ubocznych, w Pani przypadku wskazana. Polecam paradygmat poznawczo - behawioralny. Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy