Problem z trądzikiem różowatym u 28-latka

witam, męzczyzna 28 lat-kierowca zawodowy. Od pewnego czasu borykam się z trądzikiem różowatym, pani dermatolog przepisała kilka kremów po których niestety było gorzej. Widzę, że choroba postępuje. Jak leczyć tą chorobę? jakie badania powinienem wykonać aby zbadać przyczynę? czy skuteczniejsze będzie leczenie farmakologiczne- doustne?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Bardzo skuteczne sa zabiegi IPL, peelingi medyczne, dobranie odpowiednich leków oraz pielęgnacji domowej.