Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z trądzikiem u 22-letniej osoby

Witam! mam straszny problem z trądzikiem. Mam już 22 lata a na czole nadal wyskakują mi pryszcze, czasami ropne i naprawdę duże, a czasami takie twarde których nie mogę wycisnąć. Czego mogę spróbować?
ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Witam, w tym wieku polecam swoim pacjentom Izotretynoinę (izotek, aknenormin). Efekt murowany, małe ryzyko nawrotu i bezpieczne leczenie pod kontrolą badań o ile lekarz umie stosować ten lek. Proszę skonsultować ten pomysł z dermatologiem. Inne metody będą dawały poprawę na chwilę a cała choroba będzie ciągnąć się latami. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy