Problem ze spadkiem wagi u 25-latka

Witam. Mam 25lat, od pewnego czasu spada moja waga pomimo, że jem tak samo jak jadłem w poprzednim czasie, dodatkowo mam chwilowe zaburzenia świadomości, pogorszył mi się wzrok, mimo że mam ochotę coś zjeść, to po posiłku mam ochotę zwrócić wszystko do toalety. Zaobserwowalem również, że podczas odpoczynku moje tętno potrafi skoczyć do 140uderzen na minutę. Co mi może dolegac? Czytam w internecie o cukrzycy, zaburzeniach tarczycy, trzustki, guzie mózgu..

Witam! Nie ma co dywagować; proszę zgłosić się do lekarza POZ, zbada skieruje na badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników podejmie leczenie lub skieruje do odpowiedniego specjalisty. Rozważając różne przyczyny Pańskich dolegliwości nie możemy zapominać o zaburzeniach nerwicowych, psychosomatycznych lub innych związanych z życiem emocjonalnym. Powodzenia W. Łuczkowski.