Problem ze znalezieniem mężczyzny

Mam 27 lat i co jest ze mną nie tak, że żaden mężczyzna mnie nie chce? Każdy dobiera się w pary tylko ja nadal jeszcze nie mam..

Zachęcam Panią do zgłoszenia się do psychologa i głębszego przyjrzenia się i przepracowania trudności w relacjach i związkach. przyczyny mogą być różne i dopiero konkretna rozmowa może wskazać kierunek dalszego postępowania i zmiany.