Problemy z wdechem i uczucie blokady w żołądku

Witam , od długiego czasu mam problemy z wdechem, czuje blokade w szyi i wrażenie blokady w żołądku, mam konieczność ciagłego nabierania powietrza, wymuszam ziewanie, biorę wdech " na kilka razy" te problemy potrafia trwać nawet kilka tygodni, ustepuja i znów wracają po jakims czasie, trwa to praktycznie od momentu obudzenia, do zasniecia, czego przyczyną moga byc te dolegliwości, umówiłam sie do lekarza, jednak wizyta dopiero w lutym, a ja boje sie smierci, powaznej choroby itp

Proszę zgłosic się na konsultację psychiatryczną. Opisuje Pani objawy lęku. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.