Problemy ze wzwodem i szybkim wytryskiem

Mam problem z wzwodem i szybkim wytryskiem. Nie jestem prawiczkiem, sex uprawiałem regularnie (z prezerwatywą), bez obawy o szybki finał . Lecz miałem chwilę przerwy. Aktualnie z moją partnerką do niczego nie dochodzi, gdyż penis nie staje, a gdy już się uda to po założeniu prezerwatywy to kwestia sekund i koniec. Dlaczego tak się może dziać? Czy może to być wina wcześniejszej regularnej masturbacji, bądź stresu? Aktualnie mam ciężki okres na uczelni, co wywołuje we mnie spory stres.

Dzień dobry!

Sytuacja może mieć związek zarówno ze stresem, jak i z okresowymi zmianami w życiu seksualnych (np. dłuższej przerwy od współżycia) - zdecydowanie jednak nie jest możliwe określić tego z pewnością na podstawie jedynie tych skąpych informacji. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji, rozważenie także innych istotnych czynników i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem lub psychologiem seksuologiem i podążać za dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!

Mgr Justyna PiÄtkowska

Sprawl napewno do oceny seksuologicznej, ale należy pamiętać o diagnostyce laboratoryjnej.